Seramak Bir Altınel Markasıdır.    

 
 
 

 


  ÜRÜNLERİMİZ


 

  İSTATİSTİKLERİMİZ


Aktif Ziyaret?i
Bug?n Tekil 39 
Ayr?nt?

HAKKıMıZDA


             Tekstil ve Sera Makinalarinda en son teknolojiyi takip eden ALTINEL MAKINA bu yolculuga 2002 Yilinda Serif BURAK önderliginde baslamistir.  Öncelikle müsteri odakli olup Kaliteyi birinci hedef olarak algilayan kurulusumuz Altinel Makina ,siz dünyaca ün yapmis müsterilerimize Makine üretimi ve teknik hizmet verme hedefindeyiz. Ülkemizin rekabet gücünü , refahini artirmak ve sürekli kilmak için Altinel Makina olarak makina imalat sekterünün her kesimi ve ilgili kurumlarla isbirligi içindedir.Dinamik ve yenilikçi olan kurulusumuz siz müsterilerimize birikmis is bilgisi ve tecrübesi ile müsterilerine son teknoloji ve hizmeti sunmak için calisiyouz. hizla degisen Teknoloji rüzgarini takip eden her geçen gün büyüyen , yeni yatirimlar ve projeler üreten Altinel makina ve Seramak Türkiye’nin tekstil sektöründe kalbi olan ve sera sektöründe de yeni basarilara imza atmaya hazirlanan güzide sehrimiz Denizli’de faaliyet göstermektedir.

 

Vizyonumuz;

 

Altinel’in en önemli varligi müsterilerinden aldigi güç ve çalisanlarina olan güveni, güçlü ve etkin kurumsal kimligi ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarina bagliligi. Kaliteyi tavizsiz Sart olarak benimsemesi.

 

Misyonumuz;


Öncelikle müsteri odakli olup Kaliteyi birinci hedef olarak algilayan kurulusumuzAltinel Makina ,siz dünyaca ün yapmis müsterilerimize Makine üretimi ve teknik hizmet verme hedefindeyiz.

 

Ülkemizin rekabet gücünü , refahini artirmak ve sürekli kilmak için Altinel Makinaolarak makina imalat sekterünün her kesimi ve ilgili kurumlarla isbirligi içindedir.Dinamik ve yenilikçi olan kurulusumuz siz müsterilerimize birikmis is bilgisi ve tecrübesi ile müsterilerine son teknoloji ve hizmeti sunmak için calisiyouz.


 Önemli degerlerimiz;


Altinel makina çalisanlarimizin benimsedikleri ortak degerlerimiz Adillik,Dürüstlük, Güvenirlik,Is ahlaki, Saygi, Kararlili ve azim, Takim çalismasi..ALTINEL MAKINAYA